Интересна снимка се появи в социалните мрежи преди минути. Мъж зарежда скъпия си "Мерцедес" на бензиностанция, а след това си тръгва без да плати.
Случката се е развила тази нощ в минутите след полунощ. Предполагаме някъде в столицата или около нея, тъй като снимките са публикувани в групата "Забелязано в София".
Ето и част от коментарите под тях:
"Като го гледам с тоя десен волан сигурно са свършили паундите"
"Ако беше с ляв волан щяха да са свършили левовете"
"Може в колиба да живее, но Мерцедес ще кара!??"
"Извинявай, знаеш ли колко харчи тоя мечок? Просто останах без пари и се наложи да ме почерпите..."
Зареждане ...


10:04 / 22.12.2021
229





Сергей Пройчев
на 24.12.2021 г.
Барака за 2х лв.В Аскюву е добре ,ама тука и да го остави отключен няма кой да го вземе.
aahasfer
на 22.12.2021 г.
този е от умно-красивите хюстанлии!
Анонимен
на 22.12.2021 г.
Пишман Баровец Такива като тоя с Лопата да ги Ринеш.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.