Поредната катастрофа в София. Този път инцидентът се е случил на Околовръстното, посока кв. "Бояна" над "Симеоновско шосе", видя Sofia24.bg.

От публикация в социалната мрежа става ясно, че ПТП е станало тази сутрин в 08:18 часа. Катастрофата се е случила на еднопосочно платно, а двата автомобила са завъртени в обратна на движението посока. От снимката се вижда, че колите са се ударили челно, но не е ясно как се стигнало до пътния инцидент и каква е причината за него.

Ето какво коментират:

- Удар челно в еднопосочно платно, евала

- Там е писта за м"лоумници. Някои са като слаломисти и карат като Петър пакпадналов. Къде бързат и те не знаят, ама дай да се правим на велики слаломисти. Смешници.

- Сутрин е малко кофти за летни гуми и най-вече за летни шофьоре!

- Точно минах от там. Не са спали. Не издържат, ако не карат като дебили..

- Кво става с това околовръстно бе хора...???

През ден катастрофи!!!