Камион блъсна и уби жена в района на Сточна гара в столицата.
Сигналът за инцидента е подаден малко преди 9:00ч.,потвърди говорителят на Спешна помощ Катя Сунгарска. Жената е пресичала на пешеходна пътека на ул. "Козлодуй".
Според първоначалната информация шофьорът на камиона е подал сигнала към спешните медици. Пристигналият на място екип само е констатирал смъртта на жената. Тя е на видима възраст около 50 години.
Зареждане ...


10:18 / 15.12.2021
487





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.