Катасдтрофа между автомобил и трамвай номер 4 е станала точно до Съдебната палата в столицата, научи Sofia24.bg. Снимка от мястото на инцидента беше публикувана в групата "Забелязано в София".

Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа Facebook:

- Така е, когато вместо да учиш си купуваш книжката...

- Този е от трамваите невидимки явно...

- А, асфалта мишки ли го наядоха така?

- Много рязко спираме 

- Този трамвай какво прави там, да пречи...

Движението в района на инцидента се осъществява в едната посока. Шофьорът на автомобила е с травма на главата, съобщава bTV.