Два автомобила са се ударили на жълтите павета в столицата, разбра Sofia24.bg.

Няма данни за пострадали, а единствено за материални щети по возилата. В групата "Катастрофи в София" бяха публикувани снимки от инцидента. 

Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа Facebook:

- Дистанция ли бе да го опишеш. Не разбирам тоя зор да се вреш в предната броня на този пред теб, и то на жълтите павета, където и на сухо се пързаля отвратително. И като го удари сега, дали ще стигне по-бързо, че разбираш ли, някой да не минел пред него. Ужас голям е да сме втори на опашката или някой да мине пред нас.

- Така е, като е пълно с тарикати... Води до нулева толерантност...

- А паветата как са? Тия да не са ги разместили?

- То, като им видиш номерата, но сега ще кажат, че са по работа в Софето.

- Съсипахте ги тези павета.

- Само един Фолксваген може да удари друг Фолксваген.

- Нали сега вече не трябва да се бият спирачки, за да не разместват паветата.