Катастрофа между автомобил и трамвай на бул. "Вардар" и бул. "А. Стамболийски", видя Sofia24.bg. Образувало се е огромно задръстване.
Ето и част от коментарите на очевидците:
- Много ми е интересно какво си е мислел, че ще постигне..
- Когато си свикнал да засичаш колите и те да ти правят път, за да не се ударите, идва ден, в който засичаш трамвай.
- Тия трамваи как не се научиха, че не може да се движат по релсите. Трябва да са маневрени и гъвкави, като видят кола трябва да я заобиколят, път да направят.
- Гонил е трамвая. И го е хвалан. Билети и карти за проверкаааааа
Зареждане ...


18:41 / 10.01.2024
776






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.