Катастрофа между лек автомобил и тролейбус е станала на столичната ул. "Дойран“, съобщиха очевидци в групата "Катастрофи в София“ във Facebook. Инцидентът се е случил близо до 20 ДКЦ, разказа мъж, който публикува и снимки в социалната мрежа.
Към момента няма данни за пострадали хора. Има материални щети.
Временно движението в участъка беше затруднено.
"Време е да махнат знаци, маркировка, светофари и всичко, което пречи и да си караме, както си знаеме", добави мъж, в коментарите под снимките.
Зареждане ...


14:16 / 24.03.2025
1363





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.