На кръстовището на Орлов мост в София  е станала катастрофа. Два автомобила са се ударили.

На мястото на инцидента има полиция и кола на Спешна помощ. Няма данни за пострадали хора.

Ето част от коментарите във Фейсбук:

"Преди малко минах покрай катастрофата. Има кола на Спешна помощ и полиция. Има хора по пътното платно. Колите са сериозно ударени. Нямам снимки"

"Двама човека са в София и пак ще се ударят"