На кръстовището на Орлов мост в София е станала катастрофа. Два автомобила са се ударили.
На мястото на инцидента има полиция и кола на Спешна помощ. Няма данни за пострадали хора.
Ето част от коментарите във Фейсбук:
"Преди малко минах покрай катастрофата. Има кола на Спешна помощ и полиция. Има хора по пътното платно. Колите са сериозно ударени. Нямам снимки"
"Двама човека са в София и пак ще се ударят"
Зареждане ...


20:37 / 26.12.2021
677






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.