Катастрофа отново на Владая, любимият завой с обратен вираж! Няма жертви, само изхвърчал двигател! Минава се! Това гласи поредната публикация за деня в "Катастрофи в София", предаде Sofia24.bg.
"Когато се научиме, че автомобила се управлява с две ръце и без телефон , нещата ще са по други", отбелязва мъж под публикацията в мрежата.
Друг по-наблюдателен отбелязва: "Там карате отвратително.. Всеки ден минавам и е ужас. Не търсете вината в пътищата. Поведението по пътищата е потресаващо зле, вече ме е страх да карам. Гледам назад, напред,настрани, а и вече и нагоре.. Отвсякъде очаквам удар вече..
"Явно там трябва да се направи цялото трасе с 40км и една идея по-бавно, но поне живи и здрави ще се придвижваме...", предлага трети.
Зареждане ...


10:22 / 20.11.2024
1294





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.