Катастрофа на бул. "Тодор Александров" в София, в посока "Люлин", точно до ремонта на ул. "Опълченска". За това съобщиха граждани в социалните мрежи.
Сблъсъкът е станал между два автомобила, мерцедес и ауди, като според очевидци няма пострадали. Граждани предупреждават да се кара в най-лява лента, тъй като за момента са в дясна лента но има парчета от сблъсъка по булеварда.
Зареждане ...


11:11 / 01.05.2025
1272







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.