Катастрофа е станала в центъра на София. Два автомобила са се блъснали челно на жълтите павета между Президентството и Министерски съвет. И по двата автомобила има нанесени материални щети.
На мястото са пристигнали екипи на полицията. Няма данни за пострадали хора. Движението в участъка е затруднено.
В нашата галерия може да разгледате снимки от инцидента.
Снимките бяха публикувани във Фейсбук.
Зареждане ...


15:43 / 12.12.2021
717





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.