Катастрофа е възникнала между полицейски автомобил и две други коли на улица "8 декември“ в София около 18:00 часа днес.
От СДВР съобщиха за "Фокус", че има пострадали полицейски служители, които са откарани в болница. Единият има болки в ръката, а другият е получил удар в главата при сблъсъка.
Според първоначалната информация, автомобилът е отнел предимството на полицейската кола, която се е завъртяла и след това е ударила още една кола.
Зареждане ...


19:35 / 25.04.2025
1348







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.