Граждани сигнализираха във Фейсбук групата "Забелязано в София" за инцидент с паднало дърво в столицата.
Паркиран автомобил е пострадал сериозно, след като клони са се врязали в предното му стъкло.
Инцидентът е станал на улица "Елемаг" в столичния квартал "Изгрев". По чудо няма пострадали, за щастие в колата не е имало хора.
Зареждане ...


16:39 / 28.11.2021
452





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.