Мястото е изходът на софийската метростанция "Младост 1". Станцията е разположена между кръстовището на бул. "Андрей Сахаров“ с ул. "Йерусалим“ в жк. "Младост I“ и пазара от двете страни на булеварда в посока на бул. "Александър Малинов“. "Младост 1" има изградени два подземни вестибюла, които са свързани с подлезите на кръстовището и 5 изхода. Мястото е много оживено.

От години обаче там съществува едно клошарско свърталище, научи Sofia24.bg.

Мерки не се взимат, а зелените площи, които се намират непосредствено до метрото, добиват все по нелицеприятен вид. От снимките се вижда, че мястото е  затрупанано с вещи - столове, бидони, шишета, чадъри, моп за почистване и т.н.

Надяваме се компетентните органи да вземат необходимите мерки скоро!