Изграждането на комбинираната чешма за хора и домашни любимци и площадката за спорт на открито в квартал "Дианабад" напредва. Това съобщи районният кмет

д-р Делян Георгиев. Ето какво написа той в личния си профил във Facebook:

"Районната администрация отново ще успее да приключи навреме инвестиционната си програма за поредна година. Много работа свършихме в областта на инженерната инфраструктура, целият ресурс е усвоен и инвестиран в трите ни квартала. За разлика от много други софийски райони, които не успяха навреме да се организират и ще трябва да връщат обратно средства в столичния бюджет, “Изгрев" отново доказа, че когато има стройна организация, компетентност, последователност и дългосрочна визия, може да бъде постигнато много в интерес на хората".