Цялостната реконструкция и ремонт на парк “Тинтява" /градинката на КАТ/ продължава. Това съобщи кметът на район "Изгрев" д-р Делян Георгиев в личния си профил във Фейсбук. Ето каквооще написа той:
"Работата е много, защото паркът не е ремонтиран от създаването си преди 40 години, но напредваме с много добри темпове. Скоро ще бъде завършено възстановяването на алейната мрежа, след което продължаваме с изграждане на парково осветление и цялостен ремонт на спортното игрище.
Бързаме максимално, за да успеем да отхвърлим колкото се може повече работа, преди края на календарнта година. Мащабните ремонти и строителства на обществени сгради в “Изгрев", са резултат от добрата и професионална работа на нашата районна администрация, която доказа, че заслужава доверие. Най-доброто за нашия район тепърва предстои!".
Зареждане ...


09:18 / 10.10.2022
314





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.