Кола е блъснала мотор, спрял на пешеходна пътека на столичния бул. "Доктор Г. М. Димитров“. Това съобщи очевидец в социалната мрежа.
"Надявам се всички да са добре", написа дамата, която публикува информацията и снимката от инцидента в групата "Катастрофи в София" във Facebook.
"Като минах видях, че май всичко е наред", добави мъж, в коментарите под снимката.
Зареждане ...


22:17 / 17.04.2025
1468





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.