Празен автомобил се спусна по стълбите в подлеза на Орлов мост. Това сподели свидетел на случката в публикация в социалните мрежи.
"Слизах към метрото в подлеза под Орлов мост. Чух грохот и скърцане на метал. Застинах и точно пред мен от стълбите откъм Българската национална телевизия се сурна празна кола, която няколко момчета спряха, след като ударите в праговете убиха инерцията ѝ", сподели очевидецът на инцидента Христо Блажев.
На място има полицейски екипи и за щастие няма пострадали хора.
Зареждане ...


12:45 / 16.04.2026
1977







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.