Празен автомобил се спусна по стълбите в подлеза на Орлов мост. Това сподели свидетел на случката в публикация в социалните мрежи.

 "Слизах към метрото в подлеза под Орлов мост. Чух грохот и скърцане на метал. Застинах и точно пред мен от стълбите откъм Българската национална телевизия се сурна празна кола, която няколко момчета спряха, след като ударите в праговете убиха инерцията ѝ", сподели очевидецът на инцидента Христо Блажев.

На място има полицейски екипи и за щастие няма пострадали хора.