Пътен инцидент от последните минути. Кола се озова в канавката на кръговото кръстовище "Люлин" - "Банкя" в София, научи Sofia24.bg

От кадри в социалните мрежи се вижда, че в нощните часове лек автомобил "Мерцедес" се е озовал извън пътното платно с леви гуми, висящи над канавката.

Не се съобщава за пострадали.

Коментарите под поста не закъсняха:

"Май масло сменя"

"Това е невъзможно"