Пътен инцидент от последните минути. Кола се озова в канавката на кръговото кръстовище "Люлин" - "Банкя" в София, научи Sofia24.bg.
От кадри в социалните мрежи се вижда, че в нощните часове лек автомобил "Мерцедес" се е озовал извън пътното платно с леви гуми, висящи над канавката.
Не се съобщава за пострадали.
Коментарите под поста не закъсняха:
"Май масло сменя"
"Това е невъзможно"
Зареждане ...


20:35 / 24.10.2024
1373







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.