Автомобил се вряза в дентален кабинет, намиращ се на ул. "Горски пътник" в София.
Инцидентът е станал вчера, 25 юни. По данни на собствениците на кабинета няма пострадали хора. Денталният център обаче няма да работи в следващите няколко дни, тъй като предстои отстраняване на щетите, които изобщо не са малко.
От кадри в социалните мрежи се вижда, че сериозно са повредени както фасадата на сградата, в която се намира кабинетът, така и част от специализираната апаратура.
Зареждане ...


09:45 / 26.06.2026
40






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.