Кола се вряза в светофар на възлово кръстовище в центъра на столицата. Това стана ясно от публикация в групата "Катастрофи в София". 

Инцидентът е станал на кръстовището на ул. "Опълченска" и ул. "Пиротска". Металният стълб е заплашително надвиснал над спирката, на която спира градски транспорт на поне 7 различни линии. 

Това е и кръстовището, което пресичат ученици от 18-то СУ "Уилям Гладстон" и 134-то СУ "Димчо Дебелянов". 

Към момента нямаме информация за това как се е достигнало до инцидента. Временно е променен маршрутът на трамвайна линия  22. Това съобщиха от Столична община. Трамвайните мотриси обръщат движението на метростанция Опълченска и не стигат до Красна поляна.  Тролеите се движат.