Кола гори на бул. "Тододор Каблешков" в София. За това сигнализира потребител на социалната мрежа Фейсбук.
От снимката, с която Sofia24.bg разполага, се вижда, че на място има пожарен екип, който гаси пламъците, както и полиция.
Все още нямаме информация какво е причинило инцидента. Коментиращите под поста обсъждат възможен проблем в газовата инсталация на автомобила.
Зареждане ...


19:04 / 30.10.2021
788





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.