Кола гори на бул. "Тододор Каблешков" в София. За това сигнализира потребител на социалната мрежа Фейсбук.

От снимката, с която Sofia24.bg разполага, се вижда, че на място има пожарен екип, който гаси пламъците, както и полиция. 

Все още нямаме информация какво е причинило инцидента. Коментиращите под поста обсъждат възможен проблем в газовата инсталация на автомобила.