Кола спря движението на трамваите по бул. "Цар Борис III" в София. Това става ясно от публикуване снимка в група в една от социалните мрежи, проследи "Фокус".
Около 9 часа тази сутрин автомобил напуска пътното платно и се озовава върху двата коловоза на релсовия път.
Движението на трамвайните мотриси по линиите 4, 5 и 15 е било спряно за кратко, уточниха за "Фокус" от столичния Център за градска мобилност.
Към този час трамвайният транспорт по линията Княжево - център влиза в обичайния си трафик.
Паважът е мокър и това, може би, е вероятната причина за инцидента.
Зареждане ...


09:54 / 14.06.2024
1761





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.