Коледарите в село Казичене дариха 2130 лева на Българската Коледа. Мъжката фолклорна група успя да събере сумата в навечерието на Рождество Христово. Коледарите спазиха родната традиция и пяха коледарски песни и пожелаваха здраве и берекет от къща на къща в селото. Събраните средства те дариха на инициативата, която е в помощ на нуждаещите се от лечение български деца.
"Благодарим на всички които на 24 декември отвориха своите врати и ни приветстваха в домовете си. Благодарим ви за топлото посрещане, за даровете и за усмивките с които ни приветствахте и изпращахте. Без вас нашата кауза нямаше да се осъществи. Извиняваме се на всички през които не успяхме да минем в празничната нощ. Бъдете добри хора! Дарявайте част от себе си на някой друг, за този някой тази частица може да означава много. Още веднъж благодарим, че подкрепихте нашата кауза. Светли празници желаем на всички ви и весело посрещане на новата 2022 година", благодариха в социалната мрежа коледарите от село Казичене.
Зареждане ...


17:41 / 29.12.2021
953






Анонимен
на 30.12.2021 г.
Хвала! Владимир от Дедово, Пловдивско
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.