Количка за пазар беше забелязана във водите на езерото в Северния парк в София. За това сигнализира потребител на социалната мрежа Фейсбук. 

Това е четвъртият най-голям парк в столицата. Върховната си точка достига през 2014 година, когато започва неговото цялостно ремонтиране. Още тогава той се превръща в един от най-новите паркове, който предоставя голямо разнообразие от обекти и атракциони. Новото начало на парка е обогатено с много цветя, езеро, детски площадки, пейки и непрекъснато се поддържа. Да, ама не.

Изглежда, че поддръжката на парка е на много слабо ниво, при положение, че колички "плуват" във водите на езерото.