Жителите на квартал "Бояна“ се шегуват, че рядко имат ток, вода, обхват и улично осветление едновременно. Има недостатъци, но те не спират интереса на хората да купуват имоти. Парцелите през последните месеци се продават на 320-360 евро на квадрат за регулационно изрядни имоти и с по-уредена инфраструктура, съобщи пред Радио София Соня Халева, която местен жител и брокер.
"Празни парцели почти не са останали. Интересът се движи пò на изток по Южната дъга – в посока към "Драгалевци“, "Симеоново“. За съжаление не съм виждала по-голям завършен, инфраструктурен обект от свързващата "Драгалевци“ с "Бояна“ улица, която е с имената "Кумата“, "Нарцис“ и "Боянска“, допълни Халева.
По нейни данни цените са по-високи около "Беловодски път“ и ул. "Секвоя“.
Зареждане ...


13:59 / 20.10.2021
356






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.