Пореден сигнал за лошо техническо състояние на трасе на градския транспорт. В случая ул. "Мара Бунева" между ул. "Първа българска армия" и ул. "Димитър Гущанов. Това заяви общинският съветник от ВМРО в СОС Карлос Контрера във Facebook, видя Sofia24.bg.
Той публикува снимка в социалната мрежа и добави:
След като живущи и водачи от градския транспорт ме алармираха, че с всеки изминал ден положението се влошава, а мерки не се вземат, сигнализирах Столична община с настояване за спешен ремонт.
Една от причините за липсата на водачи са точно проблемите с експлоатацията - авариращи автобуси и трудности по маршрутите на МГТ.
Апелирам Столична община да взема бързо мерки при подобни сигнали, а не да се чака с месеци.
Зареждане ...


10:57 / 15.04.2025
858




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.