Както по-рано ви съобщихме, за неопределено време се отлага отварянето на столичното кръстовище на улиците "Опълченска“ и "Сливница“. Известно е, че то трябваше да бъде отворено в неделя сутрин, но се оказа, че новината за пускането на движението там, която сам кметът Васил Терзиев оповести, е недоразумение.
Ето какво написа по този повод общинският съветник в СОС от ВМРО - Карлос Контрера: "Отварянето на кръстовището на бул. "Сливница" и ул. "Опълченска" се отлага. Спасението на София също се отлага.
Според спасителите и кмета Терзиев всичко е точно, а ние сме неблагодарници, които пречат на спасението. Но понеже спасителите имат висшата цел да ни спасят, ще го направят и против волята ни, защото те знаят как, а ние не".
Зареждане ...


13:18 / 21.10.2024
1861





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.