Задържан е мъж, заплашил с нож продавач в магазин в София, съобщават от МВР.
Вчера в полицията е подаден сигнал от 33-годишен мъж, работещ в магазин за алкохол и цигари в ж.к. "Младост“. Той разказал, че на същата дата, около 4.00 часа непознат влязъл в търговския обект, размахал нож и го заплашил, че ще го убие. Установен и задържан е извършителят – криминално проявен мъж на 38 години.
По случая е образувано досъдебно производство по чл. 144 от НК. Събраните материали по случая са докладвани в Софийска районна прокуратура.
Зареждане ...


16:32 / 13.10.2021
394





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.