Инвеститорът на носещата колона на строеж на жилищна сграда в квартал "Стрелбище", която видимо беше крива, се ангажира, че ще срути колоната до две седмици.

Вчера коментарът за колоната беше красноречив - "Бояджията ще го изправи".

Екип на bTV е посетил строежа, а инвеститорът е признал, че наистина има отклонение. Носещата колона била ударена от бетон-помпата при наливането на плочата.

Той преизпълни обещанието обаче, защото само ден по-късно нея я няма. Идните дни се очаква тя да бъде излята на ново, но този път права.