Инвеститорът на носещата колона на строеж на жилищна сграда в квартал "Стрелбище", която видимо беше крива, се ангажира, че ще срути колоната до две седмици.
Вчера коментарът за колоната беше красноречив - "Бояджията ще го изправи".
Екип на bTV е посетил строежа, а инвеститорът е признал, че наистина има отклонение. Носещата колона била ударена от бетон-помпата при наливането на плочата.
Той преизпълни обещанието обаче, защото само ден по-късно нея я няма. Идните дни се очаква тя да бъде излята на ново, но този път права.
Зареждане ...


09:09 / 09.11.2021
480






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.