Мястото е ул. "Анжело Ронкали" в район "Оборище", а това, което виждате се е получило след разкопаване за смяна на тръбите, научи Sofia24.bg.
Ядосани граждани сигнализират във Фейсбук за безобразието, ето и тяхната позиция: Идеално положеният само преди няколко години асфалт сега изглежда като пачуърк. Тротоари и колчета - разбити; навсякъде купища боклук и строителни отпадъци.... От "Софийска вода" би трябвало да възстановят настилката изцяло; по начина, по който е изглеждала преди, а не така - на кръпки. С разбитите тротоари и изкъртените колчета въпросът стои по същия начин. Камарите боклуци оставям без коментар. Въпросът е защо Столичният инспекторат нехае и не си влиза в правомощията?
Зареждане ...


10:31 / 22.10.2021
698




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.