Две катастрофи са станали на столичния бул. "Тодор Александров", научи Sofia24.bg. Куриозното в случая е, че двата инцидента са се случили по едно и също време и в двете платна.
Снимки от мястото на инцидентите бяха публикувани в групата "Катастрофи в София" във Facebook.
Ето част от любопитните коментари на потребителите на социалната мрежа:
- Така правят зяпачите. Да види сеира и хоп...
- Един от тройката 100% се е загледал в другата катастрофа.
- Имало е магнитна буря точно там.
- Да види и...е видял...
- И в двата случая виновника е един. Велоалеята отстрани. Няма какво друго да е.
- Така се прави...Виждаш катастрофа наблизо и биеш спирачки да зяпаш, защото тези, които са се ударили в този момент имат нужда от огромна публика!
- Идиоти големи.
Зареждане ...


15:24 / 27.06.2024
1826





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.