Градинката се намира в столичния квартал "Надежда" 3, пред блок 335. Граждани сигнализират във "Фейсбук", че мястото, определено за отдих и почивка, е превърнато в паркинг. Често хора паркират автомобилите си пред пейките, както се вижда от снимката. 

Ето и какви са коментарите под публикацията:

То да беше само там,общините изобщо не си вършат работата,хаоса е голям;

Така е в цялата Държава! Строят се жилища, а няма паркинги и гаражи. Ще става и по - зле. Автомобилите се увеличават всяка година;

Междублоковите пространства на кварталите не са оптимизирани от както са строени. Това е безумие. Иначе- в общината (която и де е) си търсят таксите. Естествено,че ще паркират! Естествено,че ще има някой дето нещо му " пречи" и се смята за активен гражданин пускайки" сигнали". Викат му- Ред!