Служители на МВР и ДАНС са влезли в склада, в който се съхраняват машините за предстоящите следващата неделя избори за президент и за 47-мо Народно събрание, предаде Блиц.
Официална информация за присъствието на служители на Вътрешното министерство и на контраразузнаването за момента не е съобщавана.
Припомняме, че в съботния ден от ГЕРБ отидоха пред склада в София, където се съхраняват машините за вота на 14 ноември и заявиха, че има други 228 машини, които не е ясно как ще се използват.
Очаквайте подробности!
Зареждане ...


12:06 / 07.11.2021
409





Анонимен
на 08.11.2021 г.
Тиквата що не е в затвора?
Анонимен
на 07.11.2021 г.
Аре хвана го шубето, че не е успял и няма да може да манипулира останалите машини, както успя миналия път... И сега ревна на бързо... Ама нормално е това нещо... Тук играят милиарди левове за този който спечели...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.