Собствениците на магазин в София са сложили железни шипове за предпазители, като целта е там да не сядат ученици от 18-то СОУ "Уилям Гладстон".
Шиповете обаче са много опасни, защото някой може да се спъне и да падне върху тях. Недоволен гражданин сигнализира на платформата helpbook.info и написа:
"Тук са сложени железни шипове за предпазители като за мечки в Аляска, много е опасно".
Надяваме се, че кметът на район "Възраждане" Савина Савова ще обърне внимание на този сигнал.
Зареждане ...


15:51 / 26.10.2021
753






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.