Собствениците на магазин в София са сложили железни шипове за предпазители, като целта е там да не сядат ученици от 18-то СОУ "Уилям Гладстон". 

Шиповете обаче са много опасни, защото някой може да се спъне и да падне върху тях. Недоволен гражданин сигнализира на платформата helpbook.info и написа:

"Тук са сложени железни шипове за предпазители като за мечки в Аляска, много е опасно".

Надяваме се, че кметът на район "Възраждане" Савина Савова ще обърне внимание на този сигнал.