За първи път виждам някой да сади дървета пред новопостроена сграда – вместо да ги сече (и да маскира доскорошните им гнезда с тротоарни плочки). Това написа във Фейсбук депутатът от ПП-ДБ Манол Пейков.
Той уточни, че снимката е направена на ул. "Искър" в София.
"Има надежда", добавя той.
Зареждане ...


12:38 / 26.04.2025
1311






aahasfer
на 26.04.2025 г.
Но НЯМА НАДЕЖДА ти,мазен червен толуп,да станеш нормален човек!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.