Масов бой се разрази в квартал "Христо Ботев" в София. От МВР съобщиха за Sofia24.bg, че има задържани. Все още не е ясна причината за ескалацията на напрежението. Сигналът е получен в обедните часове.
Първоначално е ставало дума за грабеж, след което повече хора са се включили в разправията, която е прераснала във физически конфликт.
Един човек е откаран в болница за преглед. Няма тежко пострадали хора.
Зареждане ...


15:08 / 15.01.2025
1071





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.