От днес синята и зелената зона за паркине в София се разширява, съобщиха от Центъра за градска мобилност.

Според решението на Столичния общински съвет, се променя и работното време на синя зона, както и се въвежда платено локално паркиране за живущите в новите участъци. 

За сметка на всичко това хората плащат и какво получават? Разбити тротоари. Ето какво споделя потребител на социалната мрежа Фейсбук: 

Това е ул. “Средна гора", на 50 метра от община “Възраждане", от днес вече е “Синя зона"!

През 2019 година обещават да бъде оправена. Тротоарите са в окаяно състояние също! Преди няколко месеца предизборното обещание от бившите управляващи беше същото като от 2019г.

Е, резултата се вижда - едвам минаваме по тротоарите, чупим си автомобилите на улицата, но ще плащаме зона. Можете ли да ми кажете в кой ден се празнува Ден на лъжата?

Защото трябва да изпратя поздрави на няколко души. МАЙКИТЕ С КОЛИЧКИТЕ ОТ КЪДЕ ДА МИНАТ???