Много тежка катастрофа е станала на Околовръстния път на София, има смазан автомобил. Това стана ясно от публикации в социалните мрежи.
На място има екипи на полицията.
Все още не е ясно каква е причината за инцидента. Според информация на очевидци шофьорът е жив и е говорил с пожарникарите, които са го извадили от колата.
Зареждане ...


09:45 / 18.01.2024
999





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.