Много тежка катастрофа е станала на бул. "Тодор Александров" в София. За това съобщават очевидци в социалните мрежи.
От снимките става ясно, че има обърнат автомобил, който се е забил в метални ограждения. Катастрофата е станала в посока центъра.
На място има две линейки и много полиция. Движението е блокирано към този час. По разказ на очевидец е имало гонка с органите на реда, а след това е последвал сблъсък с друг невинен шофьор.
Към този момент нямаме информация за пострадали.
Зареждане ...


00:22 / 24.02.2025
1730





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.