Много тежка катастрофа е станала в София. Това стана ясно от публикация в социалните мрежи.
Три автомобила са се сблъскали, като към момента не се съобщава за пострадали. Движението е блокирано. Инцидентът е станал в края бул. "Бъкстон" и Околовръстен път, при бензиностанция ОМВ.
Очевидци съобщават, че движението в посока Пловдив е затворено, а в посока Банкя се извършва в една лента.
Шофирайте внимателно.
Зареждане ...


16:41 / 20.06.2024
1748





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.