Шофьор е блъснат и влачен от две момчета и едно момиче на ул. "Каменоделска" в София.
Очевидци във Фейсбук пишат, че "при засичане на автомобил, момчетата блъскат и повличат другия шофьор и бягат след това с такси".
Подаден е бил сигнал на 112 и се очаква да пристигне линейка на мястото.
По-късно в група в социалната мрежа, съобщават, че момчетата са задържани.
Зареждане ...


19:38 / 10.03.2025
1355





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.