От администрацията на столичния район "Искър" поканиха гражданите заедно да отпразнуват предстоящия празник на 14 февруари.
По случай Деня на влюбените за втора поредна година мостът в парк “Дружба" ще бъде превърнат в своеобразен “Мост на влюбените".
"Подготвили сме приятна атмосфера и украса, с която да направим празника Ви още по-специален и незабравим! Очакваме Ви в 17:00 часа!", заявиха от районната администрация на страницата си във Facebook, видя Sofia24.bg.
Зареждане ...


16:27 / 11.02.2025
740




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.