Мотосезон 2025 г. стартира днес в София. Събитието е под надслов "На пътя има място за всички, нека бъдем толерантни". Има засилено полицейско присъствие.
На площад "Александър Батенберг" в София се проведе тържествена церемония, църковен водосвет, след което мотористите ще тръгнат по предварително начертания маршрут към резиденция "Бояна".
Рев на мотори огласи булевардите "Княз Александър Дондуков“, "Васил Левски“, "Цар Освободител“, "Цариградско шосе“, "Пейо К. Яворов“, "Никола Й. Вапцаров“, "Черни Връх“, "България“ до Резиденция "Бояна“.
Зареждане ...


12:05 / 29.03.2025
933







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.