Опаковки от хранителни продукти са изхвърлени в една от мотрисите на столичното метро тази сутрин, видя Sofia24.bg.

Безхаберието и мърливостта на "гражданите" не може да бъде оправдана по никакъв начин. Лошо е, че се натъкваме все по-често на подобни гледки, а решението на въпроса не е в институциите и властите, решението е във възпитанието на всеки един от нас.

Ключовата институция тук е семейството и първите седем години, които на повечето хора липсват.