Опаковки от хранителни продукти са изхвърлени в една от мотрисите на столичното метро тази сутрин, видя Sofia24.bg.
Безхаберието и мърливостта на "гражданите" не може да бъде оправдана по никакъв начин. Лошо е, че се натъкваме все по-често на подобни гледки, а решението на въпроса не е в институциите и властите, решението е във възпитанието на всеки един от нас.
Ключовата институция тук е семейството и първите седем години, които на повечето хора липсват.
Зареждане ...


14:05 / 29.11.2021
334






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.