Мъжът, слязъл на релсите в тунела на метростанция "Централна гара", е с психично заболяване. Това потвърдиха за "Фокус" от пресцентъра на МВР.
И добавиха, че 32-годишният мъж е бил обявен за национално издирване вчера от родителите му в Кюстендил.
Припомняме, че по-рано днес мъжът беше транспортиран в столичната болница "Пирогов". По време на престоя му в противошокова зала лечебното заведение, той е преминал през редица прегледи от мултидисциплинарен екип, подробни изследвания, включително високоспециализирани изследвания.
Те показаха, че пациентът има гръдна травма. Това налага да остане за лечение в болницата.
Зареждане ...


20:42 / 15.02.2025
807





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.