Надпис на влакче в метрото развесели столичани, научи Sofia24.bg. Явно е станала някаква техническа грешка и вместо метростанция "Люлин" пише "Люлиница". Ето и коментарите на хората:
Люлин ми е Ница!
Оппааа, някой не е занулил последните три символа от предишния стринг
Добре, че не е ЛЮТЕНИЦА
Разсмях се от душа
Зареждане ...


10:33 / 02.11.2022
424





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.