Надпис на влакче в метрото развесели столичани, научи Sofia24.bg. Явно е станала някаква техническа грешка и вместо метростанция "Люлин" пише "Люлиница". Ето и коментарите на хората:

Люлин ми е Ница!

Оппааа, някой не е занулил последните три символа от предишния стринг

Добре, че не е ЛЮТЕНИЦА

Разсмях се от душа