Десетки ученици бяха наградени за отличното им представяне в детския конкурс за рисунка “Добре дошла, пролет", организиран от администрацията на столичния район "Искър".
Отличените детски картини са изложени в сградата на районната администрация.
Наградите на учениците бяха връчени от Александър Иванов, вр.и.д кмет на район “Искър", Анна Савова, заместник-кмет на район “Искър" и служители от отдел “Образование, култура и социални дейности".
Зареждане ...


11:25 / 29.04.2025
1038





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.