Преди минута на столичния булевард "Симеоновско шосе" между гара Пионер и Семинарията е станала катастрофа. Ударили са се два леки автомобила. На бялото "Ауди" е смачкана предницата, а на черната "Мазда" е смачкана задната част.
Все още не е ясно има ли пострадали хора. Заради катастрофата движението в района е затруднено.
Ето част от коментарите във Фейсбук:
"Предвид състоянието на Маздичката, този олимпиец е бил със засилка...Каризма - "Минаваш през мен."
"Образувала се е голяма колона от автомобили в посока Семинарията и преминаването е много бавно. Който може, по-добре да избере обходен маршрут."
Зареждане ...


15:27 / 10.12.2021
676






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.