Катастрофа с участието на три автомобила стана в София малко преди 8:30 часа, видя репортер на Sofia24.bg. Инцидентът на бул. "Васил Левски" определено затрудни останалите участници в движението. На мястото обаче нямаше полиция, не се получи и огромно задръстване. 

Две от леките коли са с видими поражения от удара. Водачите на автомобилите обаче са се отървали само с уплахата и огънатите ламарини. 

Няма данни за пострадали хора. Както е известно, пред СУ "Св. Климент Охридски" много често стават пътно транспортни произшествия. Шофирайте внимателно!

Вижте снимки и видео от катастрофата!